Лайфхак дня: новини про події в Ірані краще читати у Twitter
Про це журналістка написала у Facebook.
«Останні кілька днів, головною соцмережою по головній темі (збиття нашого літака) для мене на 99% став твіттер, а не фейсбук. Оскільки уся нова інформація про збиття літака у Тегерані з‘являлася саме там», — написала вона.
У Twitter онлайн можна було стежити, приміром, за заявами політиків чи повідомленнями медіа — усе з`являлося оперативніше там, ніж потряпляло у перекладі в українські ЗМІ чи у Facebook, зазначає журналістка. Також там можна було відстежувати, як Bellingcat і The New York Times перевіряють фото і відео з місця катастрофи.
«У них теж було багато сумнівів і усе обговорення велося прямо у коментарях під твітами розслідувачів, до них в коменти приходили інші розслідувачі і обговорення було онлайн… А ось прямо зараз за хештегом #IranProtests можна онлайн спостерігати за протестом студентів іранців, які сьогодні вийшли на вулиці Тегерану, вони обурені збиттям літака і брехнею влади», — пише Крістіна Бердинських.
Вона вважає, що як джерело новин по темі Facebook поступається Twitter за оперативністю i інформативністю.
Нагадаємо, раніше MediaSapiens робив огляд п’яти популярних додатків для читання новин: Google News, Microsoft News, Flipboard, Feedly та SmartNews.