Суспільні медіа у США: бюджетна криза не слабшатиме

00:00,
21 Листопада 2011
398

Суспільні медіа у США: бюджетна криза не слабшатиме

00:00,
21 Листопада 2011
398
Суспільні медіа у США: бюджетна криза не слабшатиме
В умовах бюджетної кризи уряди 24 штатів Америки значно скоротили підтримку суспільних медіа за останні роки. Доповідь Free Press викрила загрозливі тенденції в сфері фінансування мовників на рівні штатів.

Державні кошти не є головним джерелом прибутку для суспільних мовників, але з 2008 року фінансування цих організацій зменшилося більше ніж на $85 млн.  На думку прихильників державної підтримки для суспільних медіа урізання бюджету загрожує зникненнюі  незалежних джерел новин та іншої інформації, у певних місцевостях яким навіть немає жодної альтернативи.

Бюджети чотирьох штатів, наприклад, зовсім не передбачають державної допомоги суспільним ЗМІ, ще у п’ятьох – дотації скоротили на 50% або більше. Тенденція не зменшуватиме обертів. Підраховано, що скорочення, узгоджені на 2012 рік, загалом становитимуть $30 млн.

Згідно з даними Корпорації суспільного мовлення 95% суспільних каналів та 77% радіостанцій отримують фіскальну допомогу або від уряду штату або від установ, що фінансуються урядом. І в цьому випадку скорочення можуть спричинити вкрай негативний вплив на систему суспільного мовлення, а саме на створення якісного місцевого продукту, заснування нових станцій та спроможність інвестувати у розвиток сучасних інформаційних платформ.

Карта ілюструє скорочення державних дотацій у 24 штатах, бюджети яких були проаналізовані неурядовою організацією Free Press в рамках кампанії SaveTheNews.org.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
stv.mediasapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду