Уряд не додасть грошей громадському телебаченню Росії ОТР

00:00,
27 Липня 2013
534

Уряд не додасть грошей громадському телебаченню Росії ОТР

00:00,
27 Липня 2013
534
Уряд не додасть грошей громадському телебаченню Росії ОТР
Міністерство зв'язку та масових комунікацій Російської Федерації вважає, що телеканал має вкластися у виділений бюджет, що можливо за умови відмови від купівлі контенту і скорочення штату.

Бюджет громадського телебачення Росії на поточний і 2014-2015 роки збільшено не буде, незважаючи на те, що Росдрук підтримав гендиректора ОТР Анатолія Лисенка в проханні виділити додаткові 700 млн рублів. Про заявив заступник міністра зв'язку і масових комунікацій Олексій Волін.

«Якщо ОТР витратило всі гроші на закупівлю контенту, то каналу не залишається нічого іншого, як вкластися в кошти, що залишилися, і перейти на власне виробництво. Можна також переглянути штатний розклад, на ОТР зараз працюють 300 осіб» каже Волін.

Він також зазначив, що додаткове фінансування для ОТР виділено не буде.

«Програмну сітку потрібно було складати виходячи з реального фінансування в 1,5 млрд рублів, а не спираючись на передбачувані 2 млрд. Обсяги фінансування на поточний та майбутні роки зафіксовано в бюджеті держави. Канал може розраховувати на підтримку суспільства, спонсорів, регіонів. Але для цього потрібно працювати з ними. Тоді ситуація може виправитися», – заявив Волін.

Заступник міністра вважає, що дорогий купований контент в ефірі ОТР можна замінити студійним – «читати новини, коментувати новини, запрошувати гостей у студію і обговорювати події, робити повтори». Зараз ОТР закуповує половину контенту.

За інформацією Олексія Воліна, бюджет ОТР в 1,5 млрд рублів на 2013 рік «не дозволяв шикувати, але стартувати з такими грошима цілком можна було».

«Але в менеджерів ОТР виникло відчуття, що вони будуть жити на інші гроші», припустив Волін.

Дійсно, практично з початку року керівництво каналу говорило, що грошей може не вистачити. А в травні цього року гендиректор ОТР Анатолій Лисенко звернувся до Росдруку з проханням розглянути питання про виділення додаткових коштів. Керівництво каналу пояснювало дефіцит тим, що ОТР був змушений витратити 700 млн рублів на будівництво власного виробничо-технологічного комплексу. Спочатку планувалося, що новий телеканал зможе скористатися потужностями телеканалу «Зірка». Але в підсумку ОТР передали тільки держсубсидії «Зірки». Росдрук підтримав телеканал, документи з обгрунтуванням необхідності дофінансування ОТР передали в Мінкомзв'язку.

Голова наглядової ради ОТР Михайло Островський вважає, що каналу необхідні додаткові гроші.

«Бюджет на цей рік буде вичерпаний у вересні. Ми розраховуємо, що додаткові кошти будуть виділені» каже Островський.

Нагадаємо, що ОТР почало мовлення 19 травня 2013 в мережах кабельного, супутникового і IP-телебачення.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Telekomza
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду