Монахиню вигнали з монастиря через захоплення фейсбуком

00:00,
21 Лютого 2011
1334

Монахиню вигнали з монастиря через захоплення фейсбуком

00:00,
21 Лютого 2011
1334
Монахиню вигнали з монастиря через захоплення фейсбуком
Тепер вона поїде в Лондон, а вони лишаться в офлайні.

 

Іспанську монахиню Марію Хесус Ґалан змусили покинути монастир, у якому вона прожила 35 років, через те, що вона проводила забагато часу в соціальній мережі Facebook, повідомляє The Telegraph.

 

54-річна черниця має близько шести сотень френдів у фейсбуку й заробила прізвисько «Сестра Інтернет». Зараз на її підтримку створено сторінку в фейсбуку, й тисячі користувачів мережі вимагають повернути її в монастир.

 

Комп’ютером у монастирі Святого Домініка в Толедо почали користуватись десять років тому: ігуменя вирішила, що він зменшить потребу монахинь виходити у зовнішній світ. «Інтернет дав можливість розраховуватись онлайн, щоб не ходити в місто», - пояснила сестра Марія. Незабаром вона почала оцифровувати та викладати в інтернеті архів монастиря, за що 2008 року отримала нагороду від місцевої влади. На сестру Марію звернули увагу медіа, й дедалі більше людей почало додавати її у френди. Це не сподобалось іншим монахиням, які врешті-решт вимусили сестру Марію покинути монастир.

 

Домініканський орден відмовився коментувати причини виключення монахині, а архієпископ Толедо назвав цю ситуацію «внутрішньою справою».  Зараз сестра Марія живе в домі своєї матері й планує вирушити в мандрівку до Лондона та Нью Йорка.

 

Нагадаємо, Папа Римський Бенедикт XVI у зверненні з нагоди 45-го Всесвітнього дня суспільних комунікацій визнав соціальні медіа важливим інструментом для церкви.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду