Три Facebook-групи за Саакашвілі почали підтримувати Зеленського

26 січня закрита Facebook-група «Михаил Саакашвили - наш лидер» змінила назву на «ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ - НАРОДНИЙ ПРЕЗИДЕНТ».

Спільнота у соціальній мережі була створена у грудні 2016 році. Зараз у ній 45,5 тис. учасників. Щодня там публікують близько 150 постів.

Скриншот

Тим, хто заходить на сторінку цієї групи, Facebook рекомендує підписатися на аналогічні. Приміром, відкрита група «Активные борцы за Зеленского» (6,8 тис. підписників) на обкладинці має фотографію Саакашвілі та слоган «Нема Саакашвілі? Тоді Заленський!». В описі творці сторінки переконують, що вона була створена на підтримку Зеленського, який після виборів президента начебто «почне боротися за повернення Михеїла Саакашвілі в Україну».

Інша відкрита крупа «РУХ НОВИХ СИЛ – Україна» також має на обкладинці фотографію колишнього президента Грузії, але інформацію публікує про Зеленського. У неї 3,2 тис. підписників.

Скриншот

Нагадаємо, раніше ми розповідали, де у Facebook подивитися країну, з якої адмініструють сторінку.

Також «Детектор медіа» писав, що на ринку маніпуляцій у соціальних мережах є три сегменти ціни/якості. Тобто є компанії, чий профіль роботи — створення фейкових акаунтів у соціальних мережах. Представник компанії, яка надає такі послуги в Україні, розповів, що умовно групи українських фейкових облікових записів вони ділять на «ватників», «вишиватників» та «центр».

comments powered by Disqus