Речник АТО спростовує повідомлення ИТАР-ТАСС про захоплення бойовиками штурмовика

"Це не є правдивою інформацією, це - черговий фейк", - стверджує речник АТО. За його словами, у бойовиків немає умов для обслуговування та застосування літаків: ані аеродрому, ані фахівців чи спеціальної техніки.

Як відомо, раніше 7 липня російське агентство ИТАР-ТАСС з посиланням на так званого міністра оборони ЛНР Ігоря Плотницького повідомило про захоплення українського штурмовика Су-25. За словами Плотницького, літак зайшов на вимушену посадку, після чого його захопили бойовики. 

Нагадаємо, 28 травня ИТАР-ТАСС повідомив з посиланням на так звану прес-службу ДНР про зачистку та можливу евакуацію жителів Донецька. Тоді мер міста Олександр Лук’янченко спростував цю інформацію в офіційному відеозверненні.

Окрім цього, російське інформагентство 29 квітня дезінформувало щодо нападу на проукраїнський мітинг у Донецьку. Тоді кореспонденти у своєму повідомленні поміняли місцями жертв та нападників. Ходу за єдність України було представлено як «ультранаціоналістів», а нападників з георгіївськими стрічками – як мітинг «прихильників федералізації».

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Дошка ганьби брехливих журналістів»

comments powered by Disqus