Презентації зі Всесвітнього конгресу суспільних мовників

00:00,
10 Листопада 2011
459

Презентації зі Всесвітнього конгресу суспільних мовників

00:00,
10 Листопада 2011
459
Презентації зі Всесвітнього конгресу суспільних мовників
26-29 жовтня у Сінгапурі проходив форум представників громадських мовників Public Broadcasters International-2011. Понад 200 представників індустрії обговорювали проблему переходу на цифровий формат, переваги та недоліки різних моделей фінансування суспільних мовників, роль нових медіа та інше.

18 презентацій основних доповідачів Public Broadcasters International- 2011 доступні для завантаження на офіційному сайті заходу.

До вашої уваги найкращі презентації – вибір редакції «Суспільне мовлення»:

Автор: Matteo Maggiore, Відповідальний за питання міжнародної політики, BBC

Тема: Служба суспільного мовлення та світові медіа

Автор: Jean-Bernard Münch, Голова Швейцарського суспільного телебачення  SRG SSR

Тема: Підходи до фінансових моделей

Автор:  Masayuki Matsumoto, Президент  Японської суспільної телерадіокомпанії NHK

Тема:  Готовність NHK до надзвичайних подій                                                              

Public Broadcasters International – консультативний орган громадських мовників, заснований у 1990 році за ініціативи, зокрема, BBC, PBS та NHK. Наразі постійними учасниками форму є понад 80 некомерційних телерадіокомпаній Європи, США та Азії. Щороку форум проходить на різних континентах.

PBI – єдиний міжнародний конгрес громадських мовників, на якому збираються представники вищого керівництва світових некомерційних телерадіокомпаній з метою обговорення ролі та сфери інтересів суспільних мовників, а також розширення кола їхніх форматів і сервісів.

Джерело:  PBI-2011

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду