АРХІВ
11 359
01 Червня 2014, 00:00
Георгій Почепцов
Фото: psyfactor.org
Когда Украина отключила теленовости, это не означало, что она остановила действие квазисоветской модели мира. Украина приостановила (и то частично) информационный поток, но виртуальный поток в виде телесериалов или концертов поп-звезд никогда не прерывался. И это имело важный эффект, поскольку украинские солдаты не могли стрелять в Крыму в российских, рассматривая их как своих.
2 739
01 Червня 2014, 00:00
Ірина Стельмах
Новий вид журналістської діяльності – кураторство контенту - потрібен Україні як ніколи раніше, переконаний медіаексперт Сергій Рачинський. Саме куратор контенту зможе в час інфовійни знизити в аудиторії відчуття тривоги й замінити його на відчуття інформаційного комфорту. 
1 399
01 Червня 2014, 00:00
Рікардо Агілар і Клаудіа Бенавенте, freemedia.at
Всупереч гарантіям конфіденційності закону про друк (Ley dе Imprenta), кримінальний суд столиці Ла-Пас постановив щоб журналіст Рікардо Агілар (Ricardo Aguilar) і видавець Клаудіа Бенавенте (Claudia Benavente) газети La Razón назвали джерела інформації у «статті, яка розкриває державні таємниці». Про це повідомляє віденський Міжнародний  інститут преси (IPI).
Всі розділи
показати
Всі розділи
приховати
Всі автори
показати
Всі автори
приховати
2019 — 2026 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду