Фундація «Відкрите суспільство» запрошує взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Фундація «Відкрите суспільство» запрошує взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів
Конкурс проводиться вперше і має на меті підвищити інтерес до розслідувальної журналістики та висвітлення теми конфлікту інтересів у центральних і регіональних (місцевих) органах державної влади та місцевого самоврядування.
Для участі у конкурсі приймаються публікації в центральних та регіональних ЗМІ: в газетах, на радіо, телебаченні, в онлайн-виданнях. Матеріал повинен бути опублікований у період від 15 червня 2013 до 15 червня 2014.
За підсумками конкурсу будуть присуджені три премії:
- за 1-ше місце – 5000 грн;
- за 2-ге місце – 1000 грн;
- за 3-тє місце – 500 грн.
Розмір заохочувальних премій буде визначено додатково.
Роботи оцінюватиме журі, до складу якого увійдуть представники ГО «Фундація «Відкрите суспільство», а також авторитетні експерти та журналісти, які займаються антикорупційною тематикою.
Для участі у конкурсі необхідно ознайомитися із Положенням, заповнити заявку на участь та надіслати її (з позначкою «Реєстрація на конкурс журналістських матеріалів») на поштову адресу: вул. Братська 6 оф. 402 Київ, 04070, електронну адресу: info@osf.org.ua.
Із додатковими запитаннями можна звертатися за номером телефону 044-425-7709 або за електронною адресою: info@osf.org.ua.
Заявки приймаються до 15 червня 2014 року.
Результати конкурсу будуть оголошені до 01 липня 2014 року.
Довідка
Конфлікт інтересів на державній службі виникає внаслідок існування можливостей для зловживання владою завдяки домінуванню особистого інтересу над суспільним. Конфлікт між інтересами державного посадовця як приватної особи-громадянина та його обов’язком як державної посадової особи впливає або може впливати на безсторонність та об’єктивність виконання ним службових обов’язків.
Під особистим інтересом державного службовця маються на увазі будь-які переваги для нього, його сім’ї, близьких родичів, друзів або особи чи організації, з якими він мав бізнесові чи політичні стосунки.
Урегулювання конфлікту інтересів — це найважливіша складова політичного, адміністративного та правового контексту державного управління країни та антикорупційної політики держави.
Під терміном «публічні посадовці» маються на увазі «особи, що виконують публічні функції», «особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».