Триває конкурс української Вікіпедії «Пишемо про НАТО»

Триває конкурс української Вікіпедії «Пишемо про НАТО»

00:00,
15 Серпня 2014
1517

Триває конкурс української Вікіпедії «Пишемо про НАТО»

00:00,
15 Серпня 2014
1517
Триває конкурс української Вікіпедії «Пишемо про НАТО»
Триває конкурс української Вікіпедії «Пишемо про НАТО»
В україномовному розділі онлайн-енциклопедії «Вікіпедія» до 10 вересня триває конкурс написання статей про Північноатлантичний альянс (НАТО).

Конкурс «Пишемо про НАТО» стартував 4 серпня за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Учасників заохочують до написання статей про історію, військову і політичну структуру, міжнародні стосунки та програми Північноатлантичного альянсу, в тому числі відносини Україна-НАТО.

Необхідність такого конкурсу в ГО «Вікімедіа Україна» пояснюють недостатньою обізнаністю українських громадян про статус та мету Північноатлантичного альянсу.

За перший тиждень конкурсу у ньому взяло участь більше тридцяти учасників, як інаписали майже 130 статей про НАТО. В них йдеться про історію Альянсу, керівні органи і ключові особи, військові та гуманітарні операції, відносини НАТО і країн-партнерів. Є також дописи про критику Альянсу: частина статей присвячена громадським організаціям і рухам «антинатівської» спрямованості.

При цьому на початку 2014 року в українській Вікіпедії було лише два десятки статей про НАТО.

Переможців обере незалежне журі. Оцінюватимуться сукупний обсяг та якісь створених для конкурсу статей. Головними призами є можливість поїхати до Брюсселю та відвідати штаб-квартиру НАТО. Передбачені також заохочувальні призи й сувеніри.

Конкурс триватиме до 14 вересня. Взяти участь у ньому може кожен охочий. Необхідно лише зареєструватися на сайті, ознайомитися з умовами конкурсу та вимогами до написання статей в енциклопедії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
commons.wikimedia.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду