До 4 березня: прийом журналістських робіт на конкурс «Здоровим бути вигідно!»

00:00,
1 Березня 2013
1146

До 4 березня: прийом журналістських робіт на конкурс «Здоровим бути вигідно!»

00:00,
1 Березня 2013
1146
До 4 березня: прийом журналістських робіт на конкурс «Здоровим бути вигідно!»
Другий всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів «Здоровим бути вигідно!» проводить Український фонд «Здоров’я» за офіційної підтримки МОЗ України, бюро ВООЗ в Україні та НСЖУ.

Конкурсні роботи повинні спонукати людей до активного способу життя, занять фізичними вправами та спортом, здорового харчування і відмови від шкідливих звичок.

Гран-прі конкурсу: 10 тис. грн.

1 премія: 5 тис. грн.

2 премія: 4 тис. грн.

3 премія: 3 тис. грн.

Окремою номінацією конкурсу є «Медичне страхування». У рамках номінації: 1 премія – 5 тис. грн, 2 премія – 4 тис. грн, 3 премія – 3 тис. грн. У номінації розглядатимуться матеріали всіх типів ЗМІ, у фокусі яких тема медичного страхування.

До участі в конкурсі «Здоровим бути вигідно!» приймаються роботи, які з’явилися у своїх ЗМІ в період із 19 грудня 2012 року по 1 березня 2013 року. Імена переможців буде названо  29 березня.

Для участі в конкурсі необхідно заповники анкету.

Конкурсні роботи можуть подаватися електронною поштою konkurs@healthfund.com.ua, або надсилатися за адресою Київ, вул. Антоновича 172, офіс 1314, ВГО «Український фонд «Здоров’я».

Крім цього, для учасникам слід надати:

– для номінації «Друковані ЗМІ»: примірник видання зі статтею (у разі відсутності примірника – довідку про публікацію на офіційному бланку ЗМІ із печаткою та за підписом керівника ЗМІ і зазначенням дати виходу матеріалу), статтю повністю у PDF-форматі;

– для номінації «Інтернет ЗМІ»: посилання на статтю; збережену одним файлом як веб-архів сторінку, роздрукований скріншот усього матеріалу із підписом керівника та печаткою ЗМІ на кожній сторінці;

– для номінації «Телебачення»: відеоматеріал, записаний на диск з логотипом ЗМІ у форматі .mp4 або .avi (до 10 МБ), ефірну довідку на офіційному бланку ЗМІ із печаткою та за підписом керівника ЗМІ, зазначенням дати виходу матеріалу;

– для номінації «Радіо»: аудіоматеріал, записаний на диск з джинглом чи позивними передачі та радіостанції у форматі .mp (до 10 МБ), ефірну довідку на офіційному бланку ЗМІ із печаткою та за підписом керівника ЗМІ, зазначенням дати виходу матеріалу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Healthpromotion.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду