У Києві відбудеться психологічний семінар для журналістів

У Києві відбудеться психологічний семінар для журналістів

00:00,
18 Червня 2014
1991

У Києві відбудеться психологічний семінар для журналістів

00:00,
18 Червня 2014
1991
У Києві відбудеться психологічний семінар для журналістів
У Києві відбудеться психологічний семінар для журналістів
Національна спілка журналістів України та Незалежна медіапрофспілка України в рамках роботи об’єднаного «Центру допомоги журналістам» оголошують набір учасників на серію семінарів «Журналісти в кризових ситуаціях: як впоратися з психічною травмою та залишитися в професії».

Семінар у Києві запланований на п’ятницю 20 червня, початок о 16.00. Захід відбудеться у приміщенні Національної спілки журналістів України за адресою вул. Хрещатик, 27 а, 2 поверх, прес-центр. 

Оргінізатори зазначають, що під час роботи у гарячих точках та в ході висвітлення протестів журналісти є більш уразливими, ніж самі учасники подій. Психологічні семінари покликані допомоги представникам медіа виходити із травматичних ситуацій.

В ході семінарів учасники дізнаються, що таке психічна травма та як вона діє; чи є шляхи її подолання; як можна організувати допомогу собі та іншим в кризовій ситуації; як взаємодіють особистий конфлікт і травма; чому виникає неможливість звертатися за допомогою та наскільки можливо говорити і писати про страх і почуття вини.

Обговорюватиметься проблема ідентифікації журналіста як людини професії та журналіста як особистості. Журналісти зможуть отримати психологічну підтримку та допомогу в організації своєї роботи.

Учасники також дізнаються про можливості застосування деяких технік допомоги (де брифінг, BASIC PH) та про техніку психологічної безпеки на журналістському виробництві.

Крім цього, учасники отримають можливість взяти участь у груповій терапії та на власному досвіді переконатися, що подолання психічної травми можливе в групі.

Реєстраційну форму потрібно надіслати електронною поштою на адресу: sekretar@profspilka.org.ua. Додаткову інформацію можна отримати за тел. (050) 356 57 58

Одноденні семінари відбуватимуться щосуботи у Запоріжжі, Черкасах, Одесі, Дніпропетровську, Харкові та у Києві у другій половині червня та у липні. Про місце та час проведення семінарів у кожному з міст учасників організатори повідомлятимуть додатково.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
omnitechsupporter.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду