Викладачі шкіл та вишів візьмуть участь у Літніх школах з медіаосвіти

00:00,
31 Липня 2013
1083

Викладачі шкіл та вишів візьмуть участь у Літніх школах з медіаосвіти

00:00,
31 Липня 2013
1083
Викладачі шкіл та вишів візьмуть участь у Літніх школах з медіаосвіти
Академія української преси організовує дві школи: 9-14 серпня відбудеться Літня Школа з медіаосвіти для викладачів середніх загальноосвітніх шкіл, а з 14 по 19 серпня триватиме школа з медіаосвіти для викладачів вищих навчальних педагогічних закладів.

Учасниками першої школи стануть 16 медіапедагогів з 12 областей, які з 2011/12 навчального року розпочали впровадження  медіаосвітніх програм у середніх школах. Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та програми «У-медіа» у партнерстві з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Основними темами занять школи будуть:  ефекти та впливи мас-медіа, проблеми маніпулятивного впливу медіа, огляди аналітичних досліджень рівня медіакультури старшокласників, методика викладання медіаосвіти, психологічні аспекти медіаосвіти, проблеми медіа-соціалізації, професійні стандарти  в журналістиці, вплив інтернету тощо.

Під час школи відбудуться практикуми від експертів, присвячені кіноосвіті (перегляд та обговорення фільмів), азбуці мови екранних мистецтв, створенню шкільної газети, фотомистецтву, аналізу рекламних текстів тощо.  Під час Школи відбудеться візит на канал «1+1», де слухачі матимуть змогу познайомитись з технологіями виробництва теленовин.

Учасниками Третьої Літньої Школи з медіаосвіти для викладачів вищих навчальних педагогічних закладів стануть 16 викладачів педагогічних коледжів з 13 навчальних закладів.  Метою Школи є підготовка викладачів до впровадження в систему вищої освіти навчального предмету «Основи медіаграмотності».

Викладачами школи будуть медіаексперти АУП, Інтерньюз-Нетворк, МГО «Інтерньюз-Україна», викладачі Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, зарубіжні медіа педагоги, науковці інститутів Академії НАН та НАПН тощо.

Нагадаємо, що з 2010 року діє «Концепція впровадження медіаосвіти в Україні».  Головна ідея концепції – сприяння становленню ефективної системи медіаосвіти в Україні, яка б забезпечила загальну підготовку дітей та молоді до безпечної та ефективної взаємодії із сучасною медіасистемою. Задля втілення у життя ідеї медіаосвіти Академія української преси спільно з партнерами реалізує низку проектів – наприклад, видано перший підручник на цю тему «Медіаосвіта та медіаграмотність»,  а також останніми роками проводяться Літні та зимові школи для вчителів і викладачів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Випускники Літньої Школи 2012 року / iitzo.gov.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду