«Інтерньюз-Україна» проведе для неурядових організацій малих міст тренінг з соціальних медіа

00:00,
8 Серпня 2013
1178

«Інтерньюз-Україна» проведе для неурядових організацій малих міст тренінг з соціальних медіа

00:00,
8 Серпня 2013
1178
«Інтерньюз-Україна» проведе для неурядових організацій малих міст тренінг з соціальних медіа
«Інтерньюз-Україна» і спільнота медіаінноваторів MediaNext за підтримки фонду «Відродження» проведе для неурядових організацій і громадських ініціативних груп тренінг з соціальних медіа. Про це повідомляється в прес-релізі «Інтерньюз-Україна».

Участь в проекті «Нові медіа для потреб та співпраці НУО малих міст України» означає, що 3 групи учасників по 20 громадських активістів в кожній протягом вересня-жовтня 2013 року прослухають інтенсивний тренінг з соціальних медіа. В кінці проекту найактивніші учасники зберуться на заключній конференції, де обговорять актуальні проблеми і можливості використання новітніх типів медіа. Під час навчання особлива увага буде приділятися практичному засвоєнню інструментів соціальних медіа.

Учасники проекту розглянуть питання ефективного використання можливостей інтернету, соціальних медіа для позиціонування організацій в онлайн-просторі, просування результатів своєї роботи, а також залучення нових аудиторій.

До участі в проекті запрошуються представники громадських організацій або ініціативних груп з міст із населенням до 150 тис. мешканців.

Основні вимоги до учасників: діяльність організацій або ініціативних груп у громадському секторі; приклади діяльності, реалізовані заходи – проекти чи плани майбутніх ініціатив; наявність активної команди – хоча б 3-5 людей; готовність співпрацювати з організаторами і брати активну участь в організації логістики навчань (пошук приміщення, харчування, кава-пауз); зацікавленість в розбудові організації, партнерстві з іншими представниками сфери; наявність сайту, або хоча б однієї сторінки в соціальних мережах – Facebook, Twitter, ВКонтакте.

Громадські організації та ініціативні групи будуть обиратися на конкурсних засадах. Всього буде проведено два етапи відбору. Перший етап: щонайменше 3 громадські організації або ініціативні групи з міст із населенням до 150 тис. мешканців повинні спільно подати заявку на участь. Анкету повинен заповнити лідер від кожної організації чи групи. Заявки приймаються до 18.00 16 серпня 2013 року.

Другий етап: після того, як громадські організації чи ініціативні групи були відібрані на основі заявок їх лідерів, організатори просять деталізувати дані про всіх інших представників відібраних організацій, котрі бажають пройти навчання. Всім членам відібраних громадських організацій необхідно буде персонально заповнити заявки.

Оголошення результатів першого етапу конкурсу відбудеться 19 серпня 2013 року. Навчання стартують у вересні.

Додаткову інформацію стосовно проекту можна отримати у координатора програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна» Юлії Бабко, jbabko@internews.ua.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Visual Warez.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду