До 13 травня – реєстрація на продакшн тренінги для друкованих та онлайн-ЗМІ

До 13 травня – реєстрація на продакшн тренінги для друкованих та онлайн-ЗМІ

18:09,
6 Травня 2016
3863

До 13 травня – реєстрація на продакшн тренінги для друкованих та онлайн-ЗМІ

18:09,
6 Травня 2016
3863
До 13 травня – реєстрація на продакшн тренінги для друкованих та онлайн-ЗМІ
До 13 травня – реєстрація на продакшн тренінги для друкованих та онлайн-ЗМІ
Автори:
Фундація Томсон та Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, за підтримки Європейського Союзу, запрошують журналістів регіональних видань на практичні тренінги проекту «Голос місцевих ЗМІ».
  • 23 – 27 травня, тренінг для друкованих та онлайн ЗМІ у Львові
  • 30 травня – 3 червня, тренінг для друкованих та онлайн-ЗМІ у Полтаві 

П'ятиденні продакшн-сесії організовані таким чином, що до кінця навчання кожен учасник матиме актуальний, збалансований матеріал для публікації. Під час тренінгу журналісти зустрічатимуться з переселенцями та їхніми сім’ями, представниками влади, експертами. Зможуть побачити як живуть переселенці Львівщини та Полтавщини,  з якими проблемами стикаються. Порівняти ситуацію, що склалася тут, з тим, що відбувається у  власних регіонах. Розширити контакти зі своїми колегами.

Олівер Уейтс, Фундація Томсон, та місцеві експерти IRMI допомагатимуть учасникам з дослідженням та структуризацією матеріалу, пошуком балансу думок та фінальним редагуванням. 

Вибрані матеріали підготовлені учасниками попередніх тренінгів у Харкові та Херсоні можна переглянути тут і тут

  • 30 травня – 1 червня, міжрегіональний тренінг для журналістів у Полтаві. Одна історія на дві редакції. 

Під час тренінгу учасники з інших міст будуть працювати у парі з колегами з Полтавщини. Журналісти дослвдять проблеми внутрішньо-переміщених осіб, зустрічатимуться з переселенцями, представниками громадських організацій, органами місцевої влади. В команді аналізуватимуть матеріал та публікуватимуть у співавторстві.  

Марк Вебстер, Фундація Томсон, та Ірина Дудка, ІРМІ, працюватимуть з учасниками над пошуком нових ракурсів історій про переселенців та висвітленням проблем з обох сторін. 

Вибрані матеріали підготовлені учасниками попередніх тренінгів можна переглянути тут і тут

Для участі в одному з тренінгів, заповніть онлайн форму до 13 травня, п’ятниця. 

Організатори забезпечують розміщення у готелі, харчування та відшкодування квитків (автобусом та потягом, 2-го класу, купе).  

За більш детальною інформацією звертайтеся до команди проекту «Голос місцевих ЗМІ» за телефоном  (044) 498-51-75 або за електронною адресою regional.voices.ua@gmail.com 

Про тренерів:

Олівер Уейтс, Велика Британія – медіатренер з великим досвідом тренерської та журналістської роботи (міжнародна журналістика). Працює незалежним медіатренером з 1998 року. Понад 20 років був кореспондентом британського агентства «Рейтер». Висвітлював широке коло проблем у країнах Латинської Америки, Південно-Західної Азії та Росії, очолював висвітлення розпаду СРСР у 1991 році для «Рейтер». Олівер Уейтс розробляє та проводить тренінги для журналістів, представників влади та спеціалістів з комунікацій. Серед них – Фундація Томсон, Європейський центр журналістики, Управління ООН з координації гуманітарних питань та Всесвітня організація охорони здоров'я. 

Марк Вебстер, Велика Британія - медіатренер Фундації Томсон. Марк має 30-річний досвід роботи в ЗМІ- Працював у газетах Financial Times та the Evening Standard,  на телебаченні , зокрема на ITN та Channel Five News. Марк висвітлював конфлікти в Уганді, Зімбабве, Іраку, Косовому, Чечні та Північній Ірландії. Багато хто з його колег та друзів загинули, висвітлюючи бойові дії, то ж Марк розповість про труднощі та загрози, з якими зіштовхуються журналісти, працюючи в зонах воєнних конфліктів, зокрема, намагаючись досягти балансу у своїх матеріалах.

Ірина Дудка ( Україна), регіональний координатор в Полтавській області Проекту «Партнерство для розвитку міст» голова ГО «Інститут територіальних громад Полтавщини», журналіст, має 17-річний стаж роботи в сфері PR, тренер, викладач  Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення  кваліфікації  працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і оргнізацій.

ПРО ПРОЕКТ

«Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів» — півторарічний проект, спрямований на розвиток регіональних медіа та  запобігання виникненню конфліктів у громадах, шляхом публікацій збалансованих, етичних матеріалів про вимушених переселенців. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіа-консорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI), Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду