21 грудня - дискусія «Роль ЗМІ у розв’язанні конфлікту: українські реалії»

21 грудня - дискусія «Роль ЗМІ у розв’язанні конфлікту: українські реалії»

11:59,
19 Грудня 2015
4813

21 грудня - дискусія «Роль ЗМІ у розв’язанні конфлікту: українські реалії»

11:59,
19 Грудня 2015
4813
21 грудня - дискусія «Роль ЗМІ у розв’язанні конфлікту: українські реалії»
21 грудня - дискусія «Роль ЗМІ у розв’язанні конфлікту: українські реалії»
Автори:
Координатор Проектів ОБСЄ в Україні, ГО Телекритика та Інститут Масової Інформації запрошує взяти участь у дискусії «Роль ЗМІ у розв’язанні конфлікту: українські реалії».

Дискусія відбудеться 21 грудня у приміщенні агенції Укрінформ з 14:00 до 16:00. 

До участі у дискусії запрошуються редактори та журналісти провідних ЗМІ, а також соціологи та конфліктологи, представники волонтерських організацій та організацій які представляють інтереси внутрішньо переміщених осіб, аби обговорити вплив існуючого медійного дискурсу на зниження рівня конфліктності в українському суспільстві, та потенціал українських мас-медіа впливати на соціально-психологічні, політичні та інші корені конфлікту таким чином, щоб усувати бар’єри між різними соціальними групами, які є причиною або наслідками конфлікту.

Під час заходу буде презентовано результати моніторингу національних та регіональних телеканалів, онлайн та друкованих засобів масової інформації на предмет висвітлення тем, дотичних до конфлікту (внутрішньо переміщені особи, національні меншини, мешканці Донбасу та інших груп) всередині та поза межами України, з позицій конфліктної чутливості. 

Моніторинг проводився ГО Телекритика та Інститут Масової Інформації в рамках проекту Сприяння розвитку конфліктно-сенситивної журналістики в Україні, який виконує Координатора Проектів ОБСЄ в Україні за підтримки посольства Великобританії в Україні та мав на меті:

  • Визначити стан дотримання журналістських стандартів у журналістських матеріалах, які стосуються соціальних груп, дотичних до конфлікту;
  • Виявити, наскільки медійний дискурс сприяє/не сприяє зниженню рівня конфліктності в українському суспільстві;
  • Оцінити здатність ЗМІ адекватно пояснювати кризу, її масштаб та соціальні наслідки, а також здатність медіа поширювати гуманітарну інформацію до цільових груп.


Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1Vp7SjaRssMN9Ai1Bb3cDQsyuO_euxFSHdr-iHE072j4/viewform?c=0&w=1

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду