ОБСЄ проводить тренінги з безпеки для українських журналістів

ОБСЄ проводить тренінги з безпеки для українських журналістів

14:48,
19 Листопада 2015
3529

ОБСЄ проводить тренінги з безпеки для українських журналістів

14:48,
19 Листопада 2015
3529
ОБСЄ проводить тренінги з безпеки для українських журналістів
ОБСЄ проводить тренінги з безпеки для українських журналістів
Проект має на меті зміцнити та покращити навички журналістів щодо висвітлення конфлікту та його наслідків.

Координатор проектів ОБСЄ  в Україні спільно із ГО «Інститут Масової Інформації» та Міністерством оборони України проводить серію з п"яти тренінгів для українських журналістів з безпеки під час роботи у гарячих точках та зонах конфлікту (Hostile Environment Awareness Training). 

Тренінги відбудуться на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Міністерства оборони України (Львівська обл.) за наступним графіком:

 • 21 – 25 листопада 2015
 • 26 – 30 листопада 2015
 • 01 - 05 грудня 2015

Журналісти-практики (включно з фіксерами та фрілансерами), які бажають пройти навчання, мають подати заявку, заповнивши наступну форму.

Викладатимуть курс міжнародні тренери із багаторічним досвідом розробки та проведення відповідних навчальних програм для працівників індустрії мас-медіа та кіно. Серед іншого, учасникам тренінгу будуть викладатися наступні теми:

 • Планування подорожі та оцінка ризиків. Проходження контрольно-пропускних пунктів. Підготовка до прямого включення з «гарячої точки».
 • Вогнепальна зброя.  Як працювати журналісту в умовах обстрілу та під перехресним вогнем.
 • Особиста безпека. Особисте спорядження.
 • Безпека жінок. Сексуальне насильство.
 • Медична допомога: поранення, кровотечі, травми. Опіки (в т.ч. хімічні), інші ушкодження шкіряного покрову. Відмороження. Черепно-мозкові травми, ушкодження грудної клітини, хребта та шийного відділу.  Щелепно-лицьові травми.  Інше.
 • Робота журналіста під час масових заворушень. Поводження у натовпі та взаємодія із агресивно налаштованими особами та групами.
 • Мова тіла та невербальне спілкування.
 • Викрадення, ув’язнення та полон.
 • Посттравматичний стрес (PTSD).
 • Комунікації та кібербезпека.

Участь в тренінгах є безкоштовною, організатори також забезпечують витрати на проживання та харчування. Усі учасники отримають міжнародно визнані сертифікати та медичні аптечки укомплектовані для роботи в умовах «гарячих точок». 

Тренінги проводяться в рамках проекту «Сприяння розвитку конфліктно-чутливої журналістики», який реалізовується  Координатором Проектів ОБСЄ в Україні спільно із ГО Телекритика, Інститутом Масової Інформації, Комісією Журналістської Етики та Міністерством оборони України за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Києві.

Проект має на меті зміцнити та покращити навички журналістів щодо висвітлення конфлікту та його наслідків, включаючи висвітлення тематики ВПО, нацменшин та інших постраждалих груп з урахуванням кращих практик дотримання професійних стандартів, забезпечуючи в той же час фізичну безпеку журналістів, які працюють у зоні бойових дій. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: wz.lviv.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду