ГО «Телекритика» запрошує до обговорення результатів дослідження «Протидія російській пропаганді в зоні конфлікту»

ГО «Телекритика» запрошує до обговорення результатів дослідження «Протидія російській пропаганді в зоні конфлікту»

15:51,
6 Серпня 2015
1777

ГО «Телекритика» запрошує до обговорення результатів дослідження «Протидія російській пропаганді в зоні конфлікту»

15:51,
6 Серпня 2015
1777
ГО «Телекритика» запрошує до обговорення результатів дослідження «Протидія російській пропаганді в зоні конфлікту»
ГО «Телекритика» запрошує до обговорення результатів дослідження «Протидія російській пропаганді в зоні конфлікту»
Автори:
20 березня громадська організаця «Телекритика» за підтримки Internews Network проведе круглий стіл «Протидія російській інформаційній агресії: спільні зусилля задля захисту демократії», організований з метою вироблення практичних рекомендацій для держави, ЗМІ, громадянського суспільства та інших суб'єктів з метою протидії інформаційній агресії Росії.

Місце проведення: готель «Хрещатик»  (вул. Хрещатик, 14).

Час: з 13.00 до 18.00.

Під час заходу відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження «Протидія російській пропаганді в зоні конфлікту», яке проводив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення ГО «Телекритика». Опитування проводилося 26-28 лютого у східних і південних областях України та є другою хвилею дослідження для ГО «Телекритика». Перша хвиля була проведена у вересні 2014 року.

Дослідження презентуватимуть Наталія Лигачова, голова правління ГО «Телекритика», і Володимир Паніотто, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології.

Під час круглого столу також дискутуватимуться питання можливостей протидії російській пропаганда на територіях, підконтрольних українському уряду, і на територіях, контрольованих терористами.

Учасниками дискусій будуть: Діана Дуцик, к.ф.н., виконавчий директор ГО «Телекритика»; Євген Бистрицький, д.філос.н., виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»; Оксана Майдан, директор проекту «У-Медіа», InternewsNetowork; Юрій Рубан, к.т.н., екс-директор Інституту стратегічних досліджень; Сергій Телешун, д.п.н., керівник Навчально-наукового комплексу «Аналіз політики» Національної академії державного управління при Президентові України, професор; Юрій Якименко, к.п.н., заступник генерального директора з аналітичної роботи, директор політико-правових програм Центру Розумкова; В'ячеслав Гусаров, експерт з питань інформаційної безпеки Центру військово-політичних досліджень; Сергій Черненко, завідувач сектору моніторингових досліджень аналітично-інформаційного відділу НІСД; Роман Шутов, к.п.н., програмний директор ГО «Телекритика»; Андрій Лисенко, речник АТО, полковник; Валентин Бадрак, к.п.н., директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння;Ірина Брунова-Калісецька, к.психол.н., науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України; Денис Казанський, блогер, журналіст; Олексій Мацука, головний редактор «НовостиДонбасса», «Громадське Донеччини»;Анастасія Станко, журналіст, «Громадське ТБ».

Окремо буде розглянуто проблему, як відновити позиції в інформаційній війні проти України в закордонному інформаційному просторі.

Учасники дискусії: Володимир Огризко, к.і.н., голова Центру з вивчення Росії; Григорій Перепелиця, д.п.н., директор Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України, професор; Андрій Портнов, к.і.н., редактор historians.in.ua; Ярослав Ковальчук, PhD, директор Департаменту внутрішньої політики Міжнародного центру перспективних досліджень; Наталка Гуменюк, журналіст, «Громадське ТБ»;Дмитро Іванов, політичний оглядач, Українське радіо.

Захід відбудеться 20 березня в готелі «Хрещатик» у Києві та триватиме з 13.00 до 18.00. Детальніше з програмою можна познайомитись у анонсі заходу. З питань акредитації ЗМІ треба звертатись до Юлії Зелінської: (098) 446-61-95, zelin.tk@gmail.com.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду