YouTube призупиняє показ реклами на каналі відомого блогера Логана Пола

TechCrunch

Про це YouTube написала на своїй сторінці в Twitter. Близько місяця тому YouTube вже видалила його з програми лояльності Google Preferred та відклала проекти для YouTube Red, до створення яких планував залучити Пола.

Причиною для такої різкої реакції стало відео блогера під назвою «Ми знайшли мертве тіло в японському лісі самогубців», на якому дійсно було видно тіло мертвої людини. Ролик був знятий у лісі Аокігахара біля гори Фудзі. Після різкої критики блогер видалив відео, вибачився та оголосив про перерву в роботі.

Через місяць після інциденту Логан Пол почав публікувати нові відео, але в YouTube ними залишились незадоволені. Компанія вказує на те, що блогер намагався монетизувати ролик, який очевидно порушує правила YouTube. Як повідомляє The Guardian, у ролику Логан Пол б'є електрошокером двох мертвих щурів та виймає з води рибу, аби продемонструвати на ній серцево-легеневу реанімацію.

«Після ретельного розгляду ми вирішили тимчасово призупинити показ реклами на каналах Логана Пола. Нам було не просто прийняти таке рішення, але ми вважаємо, що він продемонстрував у своїх відео поведінку, яка не лише є неприйнятною для рекламодавців, але й є потенційно шкідливою для широкої спільноти авторів контенту», - прокоментували в YouTube.

Нагадаємо, YouTube розкритикували через повільну реакцію на скандальне відео Логана Пола з японського лісу. Компанія опублікувала свою офіційну позицію лише через тиждень після інциденту.

comments powered by Disqus