Як увімкнути нові фільтри Twitter та позбутися спаму і ботів

thejakartapost.com

Перш ніж активувати фільтр, треба зважити на те, що сповіщення будуть надходити тільки від тих користувачів, на яких ви підписані. Новий інструмент використовує алгоритм, що дозволяє йому виділяти і блокувати ті твіти, які містять образливий контент, а також спам і повторювані повідомлення.

Більшості користувачів Quality Filter може і не знадобитись, пише PC World. Але знаменитості, політики та блогери нововведення оцінять. «Нові фільтри зроблять Twitter більш гостинним місцем для тих, хто хоче висловити свою думку без необхідності потім перебирати потік критики», - пише видання.

Для того, аби увімкнути Quality Filter, потрібно увійти у свій акаунт та перейти у вкладку зі сповіщеннями (Notifications). Праворуч розиашована кнопка «Налаштування» (Settings).  В цьому меню за бажанням можна увімкнути нові фільтри. Напряму в нього можна перейти за посиланням.   

Quality Filter доступний поки не для усіх користувачів - у Twitter радять переконатися, що у вас встановлена найновіша версія мобільного додатку, або ж спробувати внести мзіни в налаштування із десктоп-версії. Якщо навіть після цього нове меню залишається недоступним - доведеться зачекати кілька днів, поки Quality Filter стане доступним.

Раніше MediaSapiens писав про те, що Twitter неодноразово критикували за недостатню боротьбу з контентом, що містить ознаки насилля та жорстокості, мови ворожнечі.  

Нещодавно компанія відзвітувала, що з середини 2015 року Twitter заблокував близько 360 тисяч акаунтів за пропаганду тероризму і екстремізму.

comments powered by Disqus