#WomenBoycottTwitter - в мережі почалася акція з ігнорування Twitter

am21.akamaized.net

Акторка Роуз МакҐавен (Rose McGowan) виступила з критикою Бена Аффлека. Вона написала у Twitter про те, що актор знав про систематичне замовчування секс-скандалів відомого продюсера Харві Вайнштейна. Сам Аффлек заперечував, що йому було щось про це відомо.

«Чорт забирай! Я ж сказав йому припинити робити це», - процитувала акторка слова Бена Аффлека, додавши, що він бреше. Також вона в нецензурній формі послала його до біса. Після цього акаунт Роуз в Twitter був заблокований за порушення правил спільноти, що викликало хвилю обурення.

Раніше стало відомо про те, що Роуз МакҐавен була однією з жертв сексуального переслідування Харві Вайнштейна й що продюсер заплатив близько $100 тисяч за те, аби зам’яти конфлікт.  

До акції з ігнорування Twitter долучилися ряд відомих актоірв та активістів - Анна Пакін, Аліса Мілано, Марк Руффало, Хайді Мур, Джон К'юсак та Кеті Гріффін. Учасники бойкоту використовують хештег #WomenBoycottTwitter й вважають, що мережа нездатна адекватно модерувати висвітлення чутливих тем, таких як сексуальне насильство. Акція розпочалася опівночі за нью-йоркським часом і триватиме всю п’ятницю, 13 жовтня.

Про те, що американський продюсер Харві Вайнштейн десятками років відкуплявся від звинувачень в сексуальному переслідуванні, стало відомо з розслідування газети The New York Times.  Пілся того, як правда стала відомою, Вайнштейна звільнили з The Weinstein Company, а його дружина Джорджина Чапман подала на розлучення.  Також числені жертви продюсера почали відкрито заявляти про його неприпустиму поведінку, серед них - відомі акторки Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу.

Минулого року в українському сегменті мережі набув поширення флешмоб #‎яНеБоюсьСказати. Під цим хештегом люди діляться своїми історіями про сексуальні домагання та насильство. Започаткувала кампанію активістка Анастасія Мельниченко. За кілька днів своїми досі нерозказаними відвертими розповідями, які шокують, і поділилися сотні людей - і жінки, і чоловіки.

comments powered by Disqus