У Facebook з’явився розділ з переліком акаунтів російських тролів

independent.co.uk

У розділі можна проглянути перелік сторінок в Facebook і Instagram, які були створені «фабрикою тролів» й на дописи яких користувач так чи інкаше відреагував (постивив «лайк», підписався на сторінку тощо). Дописи, які користувач бачив, але ніяк з ними не взаємодіяв, у цьому списку не відображаються. Сервіс охоплює дописи, які були зроблені в період з січня 2015 року по серпень 2017.

 

Появу нової функції помітили журналісти з США та Великобританії й наразі не відомо, чи діє вона для користувачів інших країн.  

Як писав MediaSapiens, соцмережа Facebook анонсувала цей інструмент наприкінці листопада. Створення такого порталу  в компанії назвали частиною зусиль Facebook зробити свою роботу більш прозорою. «Важливо, аби люди зрозуміли, як з-за кордону намагалися посіяти розбрат і недовіру за допомогою Facebook перед і після виборів у США 2016 року», - пояснила соцмережа.

Також нещодавно Facebook вирішила відмовитися  від позначки «Disputed» («Спірна») біля фейкових новин. Дослідження, проведене Facebook, показало, що спеціальна позначка «Disputed» давала зворотний ефект: вона сприяла закріпленню глибоко укорінених переконань в користувачів. Натомість Facebook буде показувати користувачам посилання на релевантні матеріали («Related Articles»).

comments powered by Disqus