Twitter заблокував акаунт мільйонера Мартіна Шкрелі за образу журналістки

Twitter/Screenshot

Як розповідає The Guardian, таке рішення адміністрація прийняла після сварки між Мартіном Шкрелі (Martin Shkreli) та журналісткою Лорен Дукою (Lauren Duca). Минулого тижня Шкрелі написав у особисті повідомлення журналістці, запросивши її на інавгурацію Дональда Трампа. Дука відмовилася та опублікувала скріншот листування з коментарем: «Я краще з'їм свої органи». 

Шкрелі у відповідь написав, що Лорен - «холодна сама знаєш що», а також замінив фон свого акаунту на відредаговане в графічному редакторі зображення, де на місці чоловіка поруч з журналісткою Мартін Шкрелі домалював самого себе.

Журналістка опублікувала скріншот профілю Шкрелі та позначила в публікації керівника Twitter Джека Дорсі, питаючи як соціальна мережа допускає таку поведінку своїх користувачів. Незабаром після цього аккаунт Мартіна Шкрелі був заблокований. У нього було більше 200 тисяч підписників. За словами журналістки, невдовзі їй почали надсилати листи з образами і погрозами шанувальники мільйонера.

The Guardian відзначає, що Мартін Шкрелі відомий тролінгом інших користувачів у соцмережах. Підприємець тривалий час займався фармацевтичним бізнесом. В 2015 році Шкрелі потрапив у центр уваги через підвищення ціни на ліки для хворих на ВІЛ з $ 13.50 до $ 750.

Лорен Дука прокоментувала, що мільйонер «тролить» її в соцмережах вже досить давно. Тому коли вона побачила повідомлення щодо інавгурації Трампа, сприйняла його як «акт троллінгу»: «Я не бачу необхідності поважати його особисте життя».

Представник Twitter заявив, що правила мікроблогу «забороняють цілеспрямоване переслідування, і ми будемо вживати заходів щодо акаунтів, які порушують ці правила». 

Як писав MediaSapiens, користувачі самоцензурують себе в інтернеті через страх бути зацькованими.  Дослідницький центр Data & Society з'ясував, що більш ніж один з чотирьох користувачів вирішив не розміщувати щось в Інтернеті, побоюючись нападок. Серед жінок у віці від 15 до 29 років, 41% респонденток повідомили, що вони самоцензурували себе, аби уникнути переслідувань.

comments powered by Disqus