Twitter оновив дизайн аватарок за замовчуванням

Twitter

У повідомленні Twitter йдеться, що таким чином компанія намагається мотивувати користувачів встановлювати свої власні аватарки, оскільки багато з них вирішували залишити «яйця», тому що вважали їх «милими та веселими». Також це спроба компанії відмежуватися від негативу - останнім часом «яєчні» аватарки стали викликати не найкращі асоціації через те, що нові користувачі часто поводили себе агресивно. Twitter вважає. що це несправедливо по відношенню до тих, хто тільки зареєструвався в сервісі.

Дизайнери створили новий варіант аватарки, який максимально «знеособлений і стандартний». Як пояснила компанія у своєму блозі, вони надихалися піктограмами, які використовуються для позначення жіночих та чоловічих вбиралень.  

Як змінювався автар за замовчуванням у Twitter. 

Нагадаємо, компанія Twitter у другій половині 2016 року заблокувала понад 376 акаунтів через пропаганду тероризму. Таким чином, загальна кількість заблокованих екстремістських акаунтів становить 636,248, починаючи з серпня 2015 року, коли Twitter почав відстежувати їх та блокувати. 

comments powered by Disqus