Американка стала зіркою Twitter після повідомлення про своє прийняття ісламу

Американка стала зіркою Twitter після повідомлення про своє прийняття ісламу

00:00,
6 Жовтня 2014
1317

Американка стала зіркою Twitter після повідомлення про своє прийняття ісламу

00:00,
6 Жовтня 2014
1317
Американка стала зіркою Twitter після повідомлення про своє прийняття ісламу
Американка стала зіркою Twitter після повідомлення про своє прийняття ісламу
Твіт на ісламську тему зробив мешканку Техасу Дженніфер Вільямс (Jennifer Williams) зіркою соціальної мережі. Проблема полягає в тому, що армію її нових фоловерів можуть становити ісламські екстремісти.

«Один хлопець сказав мені, що у хіджабі я була би красунею, переставши бути схожою на невірну, - написала Дженніфер у блозі Lawfare на тему своєї популярності у соцмережі. – Інший одразу попросив мене вийти за нього заміж».

Дженніфер Вільямс є дослідницею вашингтонського Brookings Institute, де  багато років вивчає близькосхідну проблему та релігійний екстремізм, пише Тhe Huffington Post.

Проте відносно нещодавно вона зрозуміла, що не читала Коран. Після прочитання, за її словами, несподівано знайшла відповіді на запитання стосовно моралі й віри. Три роки тому вона прийняла іслам і тепер їй доводиться  захищати свою нову віру від екстремістів, які перекручують її задля виправдання насильства.

Увагу Вільямс привернув той факт, що у хаштегу #MuslimApologies помірковані мусульмани просять пробачення за варварські акти екстремістів, що не мають нічого спільного з їхньою вірою. Тож Вільямс вирішила зробити свій внесок у цю справу.

Вона розмістила у твіттері короткий виклад історії свого релігійного становлення. Невдовзі у відповідь на її меседж Twitter «вибухнув». Повідомлення ретвітили тисячі й тисячі осіб, і їхня кількість постійно зростала.

«Однак невдовзі я почала помічати тривожну тенденцію, - написала Вільямс. - Серед тих, хто розповсюджував мій твіт і став моїм прихильником, чимало хто вміщував у твіттері замість своїх знімків чорні прапори «Ісламської держави в Іраку і Леванті» (ISIS). – Інші розміщувалил свої знімки із мечами перед цими чорними прапорами».

Якось Вільямс помітила графіті ISIS  на зупинці в американській столиці й вмістила знімок у твіттері.

«Можете вважати мене наївною. Однак тоді мені не спало на думку, що прихильники “Iсламської держави”, які раніше розцінили моє навернення в іншу віру як прояв моєї підтримки, у такому ж дусі представили цей твіт», - свідчить Дженніфер.

За свідченням прихильників Дженніфер, вона стала відомою особою у Саудівській Аравії, хоча підтримувала поміркованих мусульман і, всупереч ісламським традиціям, захищала у соціальних мережах права лесбійок, геїв, бісексуалів та трансексуалів.

Самій Дженніфер Вільямс не подобається те, що її навернення у мусульманську віру обернулося на знаряддя пропаганди ISIS.

Зрештою, вважає Huffpost, вона може зіскочити з цієї хвилі. А тим часом вона написала своїм підписникам: «Спробуйте замість Твіттера читати Коран. Він змінив моє життя на краще. Так само він може подіяти на вас, якщо ви знайдете час, аби насправді зрозуміти, про що у ньому йдеться».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Дженніфер Вільямс, www.nydailynews.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду