Твіт Обами щодо подій в Шарлотсвіллі побив рекорд

Фото:, us-news.us

Про це пише Variety.

Політик поділився цитатою всесвітньовідомого громадського активіста, а згодом президента Південноафриканської республіки та нобелівського лауреата Нельсона Мандели: «Ніхто не був народжений із ненавистю до іншої людини через її колір шкіри, походження чи релігію».

Таким чином Барак Обама відреагував на насилля Шарлотсвіллі (Вірджинія), де відбувся марш крайніх правих сил. Внаслідок сутичок у місті загинуло три людини.

Колишній президент опублікував твіт 12 серпня, а рекорд він побив ввечері 15 серпня, коли отримав понад 2,7 мільйони лайків. На сьогодні його вже вподобали понад 3 мільйони користувачів Twitter.

Згодом пан Обама опублікував ще два твіти в продовження цитати: «Люди вчаться ненавидіти, і якщо вони можуть цьому навчитися, тоді їх можна навчити любити. Любов є більш природньою для людського серця, ніж її протилежність».

Твіт Барака Обами побив попередній рекорд – пост американської співачки Аріани Гранде після теракту на її концерті в Манчестері. Її публікація набрала 2,7 мільйона лайків. На третьому місці наразі селфі в профілі американської телеведучої Еллен Дедженерес з церемонії вручення премії «Оскар» в 2014 році, яке отримало 2,4 мільйони лайків.

Наразі на твіттер-акаунт Барака Обами підписано понад 93 мільйони користувачів, в той час як на сторінку чинного президента США Дональда Трампа – 35,9 мільйонів.

Як писав MediaSapiens, досі серед усіх твітів 44-го президента США Барака Обами його прощальне повідомлення було найпопулярнішим (1,5 мільйони лайків).

Нагадаємо,  після маршу крайніх правих в Шарлотсвіллі (США) у Twitter почали ідентифікувати його учасників та викладати в мережу їх імена. Одного з них, Коула Уайта, звільнили з роботи, після того, як роботодавець дізнався про його погляди. 

comments powered by Disqus