Мільйонера Мартіна Шкреллі затримали за пост у Facebook про Гілларі Клінтон

Louis Lanzano, The New York Times

У ньому Шкреллі запропонував 5 тисяч доларів за пасмо волосся Гілларі Клінтон, колишньої першої леді і кандидатки в президенти США. Як пише The New York Times, суддя Кайо Мацумото постановила, що пост мільйонера може становити реальну загрозу як для самої Клінтон, так і для американської спільноти. На момент слухання Мартін Шкреллі перебував під слідством за звинуваченням у шахрайстві та був відпущений під заставу в 5 мільйонів доларів. Суд постановив, що Шкреллі порушив умови звільнення під заставу та був взятий під варту в залі суду.

«Він не знає, хто його читає. Він не може знати, що хтось не сприйме його пропозицію всерйоз. Він підбурює до нападу на людину за п'ять тисяч доларів», - сказала суддя. У сторінки Шкреллі в Facebook боизько 70 тисяч підписників. Сам мільйонер заявив, що його пост був жартом і згодом видалив його. Водночас прокуратура повідомила, що Секретна служба (United States Secret Service — USSS) була змушена посилити охорону Гілларі Клінтон під час її туру на підтримку книги  «What Happened» («Що сталося»).

Як писав MediaSapiens, сервіс мікроблогів Twitter заблокував акаунт Мартіна Шкрелі за образу журналістки Лорен Дуки. Після цього їй почали надсилати листи з образами і погрозами шанувальники мільйонера. Британське видання The Guardian відзначає, щоМартін Шкрелі відомий тролінгом інших користувачів у соцмережах. Підприємець тривалий час займався фармацевтичним бізнесом. В 2015 році Шкрелі потрапив у центр уваги через підвищення ціни на ліки для хворих на ВІЛ з $ 13.50 до $ 750.

comments powered by Disqus