Користувачів Twitter обурила помилка місця стрілянини в твіті Трампа

AFP/GETTY IMAGES

Про це пише видання The Telegraph.

Увечері 14 листопада Дональд Трамп написав у Twitter: «Нехай Бог буде з людьми із Сазерленд-Спрінгс, Техас. ФБР і правоохоронні органи прибули на місце».

Очевидно, що президент США помилився, бо масова стрілянини у церкві в Техасі відбулася минулого тижня. Тоді, 6 листопада, загинуло 27 людей. У день теракту Дональд Трамп поширив у соцмережі майже аналогічний твіт. За винятком цих слів, у його пості з того приводу зазначалося: «Я стежу за ситуацією з Японії», бо саме там пан Трамп перебував із візитом. 

Натомість вчора, 14 листопада, сталась інша стрілянина: нападник відкрив вогонь у кількох місцях в Каліфорнії, вбивши 5 осіб.

Користувачі Twitter оперативно відреагували на помилку презедента США.

Телеведучий Пірс Морган написав у Twitter: «Принаймні пишіть про масові розстріли правильно, пане Президенте. Цей стався на минулому тижні, а новий – в Каліфорнії».

Інші користувачі відреагували зокрема такими твітами:

«Ця стрілянина сталася десять днів тому. Десять»,

«Сьогодні президент Сполучених Штатів не може згадати і навіть не потурбується перевірити, де відбулася остання масова стрілянина в країні»,

«Той факт, що навіть президент США не може встежити за всіма масовими стрілянинами, є досить переконливим аргументом на користь реформи зброї».

Видання повідомляє, що помилковий твіт Дональда Трампа був опублікований протягом кількох годин. Зараз у стрічці публікацій на сторінці президента США в Twitter узагалі немає твіта щодо учорашньої стрілянини.

Нагадаємо, 2 листопада акаунт президента США Дональда Трампа в Twitter несподівано зник. Як виявилося, його деактивував один зі співробітників у свій останній робочий день.

Минулого тижня стало відомо, що за даними ії TwitterAudit, 53% підписників Twitter-аккаунта президента США Дональда Трампа є ботами, а не реальними людьми.

Скріншоти - The Telegraph

comments powered by Disqus