Колишній працівник Twitter розповів як він заблокував акаунт Дональда Трампа

eonline.com

Ним виявився 20-річний німець Бахтіяр Дуісак (Bahtiyar Duysak), який приїхав у США за візою для навчання та роботи. Він працював у компанії, яка була аутсорсером для інших підприємств у тому числі й для Twitter. Так Бахтіяр Дуісак потрапив у відділ підтримки, який розглядає скарги користувачів щодо порушення правил сервісу. Крім Twitter чоловік також працював в Google і Youtube.

За кілька хвилин до завершення свого останнього робочого дня у Twitter, Бахтіяр Дуісак побачив скаргу на акаунт @realdonaldtrump Дональда Трампа. Він вирішив розглянути скаргу й позначив у системі, що обліковий запис Трампа потрібно деактивувати. Після цього чоловік вимкнув комп'ютер і пішов додому.

За його словами, він не думав, що акаунт Трампа дійсно деактивують за запитом пересічного працівника служби підтримки. Він також не очікував, що його вчинок матиме такі масштабні наслідки. Хоча @realdonaldtrump не працював всього 11 хвилин, багато користувачів Twitter схвально відгукнулися про блокування профілю президента. Вони називали героєм того, хто заблокував Трампа й пропонували висунути його на Нобелівську премію миру. Сам Бахтіяр Дуісак сказав, що героєм себе не відчуває. На його думку, усе, що сталося, просто помилка. Зараз він повернувся до Німеччини, оскільки його віза у США закінчилася.

 Нагадаємо, 2 листопада несподівано зник акаунт президента США Дональда Трампа @realdonaldtrump в Twitter. Цей акаунт має  41,7 мільйона підписників. Як виявилося, його деактивував один зі співробітників у свій останній робочий день. При цьому ще один офіційний акаунт президента США @POTUS працював без збоїв.

Дональд Трамп відомий своєю різкою манерою висловлюватися у Twitter й навіть напряму ображати опонентів. Газета The New York Times раніше опублікувала повний список людей, яких Дональд Трамп образив у Twitter.  В списку є і сама газета New York Times, яку республіканський кандидат у президенти назвав «дуже огидною», «занепадаючою», «газетою, яка пише лише неправдиве лайно». Серед інших медіа, яких Дональд Трамп образив у Twitter - Politico, Wall Street Journal, USA Today, Vanity Fair, The Washington Post, The Weekly Standard.

comments powered by Disqus