Кількість рекламодавців Facebook перевищила 4 мільйони

Marketing Land

У березні ця цифра становила 3 млн. Тобто, за  останні сім місяців вона зросла на 1 млн., пише Marketing Land.  Більше 20% рекламодавців на Facebook минулого місяця купили відеорекламу. 40% створили рекламне оголошення за допомогою мобільного пристрою. Всього було створено понад 4 млн нових оголошень.

Понад  70% компаній, що купують рекламу на Facebook, знаходиться за межами США. В останній рік найбільший приріст числа рекламодавців спостерігався в таких країнах, як США, Бразилія, Мексика, Великобританія і В'єтнам.

Ці дані цікаві на тлі скандалу, пов'язаного із метрикою перегляду відео, та зокрема відеореклами, на платформі соцмережі. Минулого тижня стало відомо, що Facebook завищувала дані про середній час перегляду відеороликів.

«Через неправильно розраховані дані маркетологи, імовірно, недооцінили ефективність відеореклами, яку вони купували на Facebook. Це може вплинути і на рішення, скільки коштів витрачати на рекламну кампанію на Facebook video, а скільки на інших платформах, таких як Google, YouTube, Twitter чи навіть на телевізійних мережах», - прокоментував The Wall Street Journal. 

Нагадаємо, Facebook була розкритикована за алгоритм, який обирає «трендові» новини. Так, у топі опинилась фейкова новина про звільнення ведучої Fox News Мегін Келлі.

Також компанія отримала негативні коментарі через функцію, що автоматично створює слайд-шоу на основі фотографій із профілів користувачів. Facebook змонтував у відеоролик кадри автокатастрофи під веселу музику.

comments powered by Disqus