Художник намалював образливі твіти перед офісом Twitter

Jewish Telegraphic Agency

Для цього художник вибрав 30 образливих твітів та перетворив їх на трафарети. Шапіра наніс малюнки на асфальт перед німецьким офісом компанії в Гамбурзі.

Перехожим сподобалися малюнки й вони почали знімати їх на смартфони й фотографуватися з ними. Згодом обслуговуючий персонал бізнес-центру, в якому знаходиться офіс Twitter, стер частину графіті, яка була намальована на асфальті перед будівлею.

«Прибрати перед власними дверима, бо решта - проблема інших людей», - прокоментував ці дії  Шахак Шапіра, додавши, що це дуже схоже на політику Twitter.

Художник розповів, що протягом півроку він відправив адміністрації Twitter більше 300 скарг, однак отримав лише дев'ять відповідей з відмовою видаляти пости «що не порушують правила» спільноти Twitter. Пізніше деякі твіти все ж видалили, але без будь-якого сповіщення, що суперечить правилам соцмережі.

До цього Шахак Шапіра став відомий своїм проектом «Yolocaust». У ньому він в змонтував селфі людей біля меморіалу жертвам Голокосту в Берліні з архівними кадрами з концтаборів. Таким чином він спробував підняти дискусію щодо доречності такої взаємодії з пам'ятниками, присвяченими Голокосту.

comments powered by Disqus