Facebook запустив нову функцію зі створення відеороликів на основі фотографій

Technoweb

Соцмережа навіть готова створювати замість користувачів ці відео на основі готових шаблонів, пише The Verge. Нова функція SlideShow компонуватиме короткі відеоролики на основі фотографій або відео користувачів, якщо їх назбирається більше п'яти на добу.

Зараз Facebook пропонує 10 готових шаблонів для роликів: день народження, «епічний», «грайливий», тощо. 

У створенні роликів доступні функції редагування: мжна додати або видалити фрагменти, змінити фонову музику, тощо. Функція поки що доступна тільки для смартфонів з iOS.

Як повідомляє Facebook, функцією можуть скористатися і підприємці для створення рекламних повідомлень. «Ви будете витрачати менше часу та ресурсів на виготовлення рекламних відео. І через невеликий розмір файлів, користувачам зручніше переглядати їх на мобульних пристроях при низькій швидкості інтернету», - пояснили в компанії.

Раніше соцмережа Facebook повідомила про нову можливість для користувачів -залишати в коментарях відео.

Цікаво, що цього місяця і YouTube запустив інструмент для створення відеореклами, націлений в основному на дрібний та середній бізнес. Як йдеться на офіційному блозі компанії, до пакету входять три інструменти: YouTube Director для iOS, YouTube Director onsite та YouTube Director automated video.

comments powered by Disqus