Facebook запустила опитування про секстинг з неповнолітніми

https://i.guim.co.uk/img/media/ff38aba3a60b939074edfb519e18b8f03e8ae1b3/0_0_3395_2037/master/3395.jpg?w=620&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=7d6d1774e40233a9217fbff15ffcac17

Опитування помітив журналіст The Guardian Джонатан Хайнс (Jonathan Haynes). Його обурило, що на питання чи прийнятною є ситуація, в якій дорослий чоловік вимагає від 14-річної дівчинки надіслати еротичні фото, Facebook пропонує лише банити такий контент.

Скріншоти з опитування Facebook.

«У Facebook існує широке коло можливих тем та поведінок. Якби ви могли встановлювати правила на Facebook, як би ви вчинили в такій ситуації: у приватних повідомленнях дорослий чоловік просить 14-річну дівчинку надіслати йому сексуальні фотографії», - йдеться в опитуванні.

Користувачам пропонувалося чотири варіанти для відповіді: «цей контент має бути дозволений на Facebook і я не проти його бачити»; «цей контент має бути дозволений на Facebook, але я не хочу його бачити»; «цей контент має бути заборонений на Facebook і його не має бачити ніхто»; «я не маю ніяких уподобань щодо цієї теми.

«Це краще, що може запропонувати Facebook? А як щодо “повідомити в поліцію”?», - написав журналіст.

Facebook офіційно вибачилася за опитанування. Віце-президент компанії Гай Розен (Guy Rosen) прокоментував, що подібне питання є помилковим і не повинне було потрапити в дослідження. «Ми проводимо опитування, щоб зрозуміти, як громада оцінює політику, яку ми встановлюємо. Але така діяльність є і завжди буде неприйнятною на Facebook. Ми регулярно працюємо з органами влади, якщо ідентифікуємо подібне. Це питання не повинно було стати частиною цього опитування. Це була помилка», - написав Гай Розен.

Нещодавно колишня модераторка Facebook Сара Кец (Sarah Katz) розповіла  про психологічний тиск, якого зазнають модератори через постійну роботу з неприпустимим контентом, наприклад, дитячою порнографією чи екстремістськими відео. 

comments powered by Disqus