Facebook випередила «ВКонтакте» за кількістю українських користувачів

Paul Sakuma, AP

Про це повідомляє «Голос Америки» з посиланням на результати дослідження, проведеного Factum Group Ukraine на замовлення Інтернет Асоціації України.

Видання зазначає, що відставання «ВКонтакте» від свого американського конкурента поки є незначним, однак показники відвідуваності російської соцмережі значно впали в порівнянні з попередніми місяцями. Проте, обидві платформи поступаються популярністю пошуковику Google та платформі відеохостингу YouTube. Загалом дослідження Factum Group показало, що вперше серед топ-5 сайтів, на які заходять українці, немає російських.

 

Дані дослідження Factum Group: топ-25 доменів, які відвідують українці

Дослідження ґрунтується на даних, зібраних з комп’ютерів, а також гаджетів, що працюють на базі операційної системи Android.

Нагадаємо, у травні  соціологи склали рейтинг найвідвідуваніших сайтів України. До топ-10 увійшли «ВКонтакте», Mail.ru, «Яндекс» та «Одноклассники», які своїм указом заблокував президент Петро Порошенко. У червні у  тестовому режимі почала працювати українська соціальна мережа Ukrainians, яку називають альтернативою «ВКонтакте».

comments powered by Disqus