Facebook проситиме користувачів самостійно оцінювати надійність ЗМІ

TechJuice

Про такі зміни на своїй сторінці повідомив засновник соцмережі Марк Цукерберг. «Ми вирішили, що найбільш об'єктивним підходом буде, якщо громада самостійно визначатиме, яким джерелам вона довіряє», - написав він.

Новий підхід працюватиме таким чином: соцмережа буде опитувати користувачів чи знайомі вони з конкретним сайтом та чи довіряють вони йому. З отриманих відповідей буде формуватися рейтинг. Новини з тих джерел, які опиняться в топі рейтингу, будуть з’являтися в стрічці новин Facebook. В рейтингу не будуть враховуватися відповіді користувачів, які під час опитування вказуватимуть, що вони не знайомі з джерелом.

Оновлення не вплине на загальний обсяг новин, які з’являються в стрічці Facebook. «Воно лише змінить баланс в бік новин із тих джерел, яким довіряє спільнота», - пояснив  Марк Цукерберг.

Минулого тижня керівник Facebook повідомив про іншу важливу зміну в формуванні стрічки новин: у ній в пріоритетному порядку будуть показуватися  публікації друзів, знайомих та родини, а рекламні пости брендів та публікації сторінок ЗМІ стануть менш помітними.

MediaSapiens також публікував огляд того, як зміна в алгоритмі стрічки новин вплине на ЗМІ.

comments powered by Disqus