Джуліан Ассанж опублікував загадковий шифр у Twitter

Daily Express

Шифр складається  з 60 символів й виглядає так: «fb4e568623b5f8cf7e932e6ba7eddc0db9f42a712718f488bdc0bf880dd3». Жодних пояснень у дописі не надається.

 

Користувачі Twitter почали вгадувати. що мав на увазі засновник Wikileaks, публікуючи шифр. Деякі з них припускають, що акаунт Ассанжа просто зламали й опублікували з нього випадковий набір символів. 25 грудня 2017 року акаунт Ассанжа в Twitter зник на певний час, але згодом був відновлений, тож версія зі зламом зрештою може виявитися найбільш правдивою.

В коментарях користувачі також спробували знайти натяки на розгадку в тексті пісні «Paper Planes». За їх припущеннями, команда Wikileaks отримала нові секретні дані й планує їх опублікувати.

Нагадаємо, директор Центрального розвідувального управління Майк Помпео назвав WikiLeaks «недержавною ворожою розвідувальною службою», на яку має вплив у тому числі Росія.

Сам Джуліан Ассанж з 2012 року перебуває в посольстві Еквадору в Лондоні, де він отримав політичний притулок від переслідувань влади інших країн.

В минулому році користувачі Twitter намагалися розгадати твіт президента США Дональда Трампа зі словом «covfefe». 

comments powered by Disqus