#BlockedByTrump: кого ще заблокував президент США у Twitter

The Wrap

Письменник виявив, що не може читати дописи від президента й іронічно пожартував: «Трамп заборонив мені читати його твіти. Можливо, доведеться вбити себе».  Стівен Кінг неодноразово критикувавДональда Трампа та закликав американців у жодному разі не голосувати за нього на президентських виборах 2016 року. Письменниця Джоан Роулінг запропонувала пересилати Стівену Кінгу усі твіти президента через особисті повідомлення, оскільки її акаунт Дональд Трамп не блокував. Пан Кінг подякував та іронічно додав, що у нього «принаймні залишився Майк Пенс» (віце-президент США - MS).

Британське видання The Guardian пригадало, кого ще з відомих публічних осіб заблоквав президент США та за що.

Активістку та авторку пісень Холлі О’Райлі (Holly O’Reilly) президент заблокував за Gif-зображення, на якому Папа Франциск сумно дивиться на Дональда Трампа. Принаймні, так вважає сама пані О’Райлі. Вона стала ініціаторкою судового позову, вимагаючи, аби Дональд Трамп розблокував її та інших забанених користувачів. На її думку, такі дії президента є порушенням Першої поправки Конституції США.  

Колумніст Forbes Роб Щерба (Rob Szczerba) був заблокований за жарт про обдруківку «covfefe»: «Я чув, що #covfefe - це новий смак морозива від Ben & Jerry's. Але все ж це просто божевілля!».

Письменник та дописувач Huffington Post Тоні Познанські (Tony Posnanski) твітнув: «Поїдання заправки для салату Miracle Whip ложкою має більш високий рейтинг підтримки, ніж Дональд Трамп» і був забанений президентом.

Журналіст Жюль Сулздальцев (Jules Sulzdaltsev) у твітері порадив Дональду Трампу проводити більше часу зі своїм сином Барроном, замість того, аби грати в гольф кожні вихідні. У відповідь Дональд трамп заблокував і його.

Нагадаємо, журналіст Майк Аллен, співзасновник сайтів Politico та Axios, повідомив, що на iPhone президента США Дональда Трампа встановлено лише один додаток - для сервісу мікроблогів Twitter. Про це йому повідомили джерела в Білому домі.

Раніше команда Дональда Трампа намагалася усунути його від ведення акаунта в Twitter.

comments powered by Disqus