В Нідерландах створили додаток для отримання згоди на секс

The Independent

Творці додатка звернули увагу на нововведення в законодавстві низки європейських країн, які передбачають отримання чіткої й зрозумілої згоди на статевий акт від партнерів. Окрім того, розробка такого додатка здалася команді LegalThings актуальною після скандалу щодо сексуальних домаганнь з боку американського продюсера Гарві Вайнштейна й появи нових звинувачень, висунутих проти впливових чоловіків у Голлівуді.

Додаток LegalFling дозволяє не тільки отримати згоду на секс, але й проглянути на які сексуальні практики корустивач погоджується й на які не погоджується: наприклад, на проведення фото- чи відеозйомки, використання контрацепції, використання нецензурної лексики, БДСМ-практики тощо.

При цьому застосунок розрахований не лише на короткострокові стосунки - за задумом розробників, він допоможе захистити й партнерів у довготривалих стосунках. Якщо з тих чи інших причин один з партнерів вирішить припинити стосунки, він може відкликати свою згоду на секс в LegalFling.

 

Скріншот додатка LegalFling: ліворуч вікно із запитом на згоду, праворуч - перегляд основних умов, на які користувач погоджуєтсья та не погоджується.  

Нагадаємо раніше в мережі запустилась бета-версія додатка Hater, який підбирає пару, ґрунтуючись на тому, що люди ненавидять. Додаток пропонує оцінити різні явища та поняття чотирма можливими градаціями: ненавиджу, не подобається, подобається і обожнюю. Далі за цими результатами алгоритм підбирає для вас людей, які ненавидять ті ж речі.

comments powered by Disqus