The New York Times почала використовувати технологію віртуальної реальності у подачі контенту

Watcher

Перший матеріал у новій технологічній версії The New York Times опублікувала про дітей війни в Україні, які втратили свої помешкання через військові дії. В 11-хвилинному відео розповідається про 11 річного українця Олега Терьохіна зі Сходу України, будинок якого був знищений терористами, підтримуваними Росією, 12-ти річну сирійську дівчинку Хану і 9-річного Чула з Південного Судану.

Використання такої технології під час перегляду відео посилює ефект присутності глядача на місці подій. Користувач за допомогою телефону в різних напрямках може оглядати все, що відбувається навколо.

Технологію реалізовано у вигляді мобільного додатку.

Нагадуємо, що у червні у Google наголошували, що віртуальна реальність буде відігравати важливу роль в житті користувачів, тому в корпорації вважалв цей сегмент гідним інвестицій.

Віце-президент Google по контенту та бізнес-операціях YouTube Роберт Кінкл заявив: «Ми не знаємо, скільки займе розвиток технологій віртуальної реальності та наскільки великим буде їх ринок. Однак ми впевнені, що вони будуть відігравати важливу роль в житті користувачів і заслуговують інвестицій, зусиль фахівців і вкладень в контент». 

comments powered by Disqus