Китай відмовився видати ліцензію грі Pokemon Go

Gizmodo

Як повідомляє Reuters, спершу чиновники хочуть провести остаточну оцінкц всіх ризиків, які створює додаток, зокрема, чи може Pokemon Go бути «загрозою безпеки географічної інформації і загрозою транспортної та особистої безпеки користувачів».

Скільки часу може зайняти перевірка додатка не повідомляється. «Не дивно, що китайський уряд нервує з приводу того, що іноземні компанії чи уряди зможуть отримати доступ до географічних даних. Зрештою, Pokemon Go в значній мірі спирається на сервіс Google Maps, який заблокований в Китаї», - відзначає Forbes.

Гра Pokemon Go побудована за принципом доповненої реальності: гравці повинні ходити в реальних місцях, щоб полювати і захоплювати віртуальних персонажів мультфільму, яких видно на екранах смартфонів. Pokemon Go критикували за створення потенційної загрози як для гравців, так і для інших людей. Наприклад, в Японії водій збив пішоходів, граючи в Pokemon Go за кермом. Іншого разу журналіст перебив грою в Pokemon Go доповідь офіційного представника Держдепу США Джона Кірбі, який розповідав про зусилля США в боротьбі з «Ісламським державою».  Німецькі аеропорти ініціювали заборону Pokemon Go на своїх територіях минулого року, переймаючись безпекою пасажирів.

В Україні гра офіційно так і не вийшла, але тим не менше українське МВС випустило пам'ятку для гравців у Pokemon Go. 

comments powered by Disqus