Гурт «Океан Ельзи» представив новий кліп на пісню «Сонце»

Screen Shot, Youtube

«23 травня 2017 року відбулася прем'єра музичного відео на пісню "Сонце" з альбому ОЕ "Без меж". Режисер, автор ідеї відео - Віктор Придувалов», - повідомили музиканти на офіційній сторінці групи в Facebook

Зйомки кліпу проходили в квітні 2017 року в Києві, під час невеликої перерви у гастрольному графіку музикантів. Режисером відео став давній друг групи Віктор Придувалов. 

У головних ролях знялися засновник хореографічного об'єднання Apache Crew Анатолій Сачівко і Анастасія Шульга. «Я завжди знімаю відео з образів, що виникли як перші реакції на прослуховування пісні. Почувши "Сонце", я побачив дві картинки: головних героїв, стоять, взявшись за руки даху над містом, у той час як вечірнє сонце ховається в їх долонях, і саму групу, яка грає на тлі величезної зірки на ім'я Сонце... Все інше вже вибудовувалося пізніше, під час роботи над сценарієм», - зазначив Придувалов.

Нагадуємо, що в грудні YouTube назвав найпопулярніші музичні кліпи 2016 року в Україні. Перше місце в рейтингу зайняв кліп групи «Ленинград» на пісню «Экспонат». Саме він зібрав найбільшу кількість лайків, коментарів і оглядів. Кліп «Не йди» української групи «Океан Ельзи» розмістився на дев'ятій сходинці.

comments powered by Disqus