Google Earth створила 22 інтерактивні екскурсії по традиційних домівках різних народів світу

This is Home / Screenshot

Для цього творці проекту відзняли будинки на шести континентах. До цього в This is Home були доступні для перегляду лише п’ять домівок. До кожної з них створено віртуальний тур, фотогалереї, історії та цікаві факти. Обрати будинок для перегляду можна клацнувши на позначку на карті. Користувачі можуть відвідати традиційні домівки в індонезії, Китаї, Монголії, Мадагаскарі, Тайвані та інших місцях. Втім, розповіді не завжди присвячені романтиці мандрів: творці проекту описують й труднощі, з якими стикаються місцеві мешканці. Наприклад, інуїти з села Санікілуак на півночі Канади намагаються будувати іглу для навчаня школярів через складні погодні умови. Для побудови іглу їм також потрібно підбирати правильний тип снігу.

 Стартова сторінка проекту This is Home. В меню праворуч можна обрати домівки у декількох категоріях.

Іглу інуїтів на півночі Канади. Побудова такої конструкції вимагає специфічних навичок та знань.

 Тур по будинку в Ламбоара, Мадагаскар. Плем’я Везо, яке живе тут, повністю залежить від третьої в світі за величиною системи коралових рифів.

Як розповіла команда Google Earth, до роботи над проектом долучилися люди, які фотографують будинки різних культур і зберігають ці зображення в сервісі Street view.

Нагадаємо, нещодавно Google створив віртуальний тур музеями України просто неба.  До нього увійшли Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогів), Музей народної архітектури і побуту у Львові «Шевченківський гай» (Львів), Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Центр народознавства «Мамаєва Слобода» (Київ), Запорізька Січ - Національний заповідник «Хортиця» (Запоріжжя), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин).

comments powered by Disqus