Дівчина застрелила хлопця, намагаючись зняти вражаюче відео для YouTube

MPGH - пістолет Desert Eagle

За задумом, Педро мав тримати книгу на рівні грудей, а Моналіза мала вистрілити по ній з 50-каліберного пістолета Desert Eagle. За словами адвокатів, Педро перед тим показав дівчині книгу, на якій він випробовував постріл й переконав, що книга зможе зупинити кулю. Про наміри зняти небезпечний ролик дівчина також написала в Twitter, зазначивши, що це була ідея її хлопця, а не її. Однак, під час зйомки відео куля пробила книгу й смертельно поранила хлопця. Парамедики, які приїхали за викликом на місце події, констатували смерть від кулевого поранення у груди, повідомляє CNN. Загиблому було 22 роки, його дівчині - 19.

Моналізі Перез висунули звинувачення у вбивстві другого ступеня тяжкості. Їй загрожує до 10 років позбавлення волі й штраф до $20 000. Дівчина зараз перебуває на 7-му місяці вагітності й була випущена під заставу. Окрім того, в пари вже є одна дитина. Дівчині також заборонено мати вогнепальну зброю, а про усі свої дії вона має сповіщати адвоката й носити GPS-монітор.  Судове слухання відбудеться через тиждень, відео було вилучено як доказ.

Згідно з опитуванням First Choice, майже 75% британських дітей хочуть стати відеоблогерами. При цьому респонденти вказали, що для них важлива можливість займатися творчою діяльністю, слава та самовираження, і лише потім серед своїх пріоритетів вони назвали заробляння грошей.

comments powered by Disqus