Бізнесмен, який довів до банкрутства сайт Gawker, тепер хоче його викупити

Page Six

Як повідомляє The Guardian, останній рік сайт таблоїда був неактивним. Gawker збанкрутував після того, як програв судову справу відомому рестлеру Галку Гогану (Hulk Hogan). Пітер Тіль фінансував цю справу, оскільки в 2007 році Gawker опублікував статтю, в якій проти його волі написав про гомосексуальність бізнесмена.

Gawker проводить аукціон, на якому продає рештки своїх активів, включаючи доменні імена та архів з близько 200 000 статей. Більшість його сайтів, включно з Deadspin та Jezebel, були викуплені в 2016 році компанією Univision Holdings за 135 мільйонів доларів.

Пітер Тіль не прокоментував навіщо він хоче купити Gawker, але The Guardian припускає, що таким чином він зможе видалити статті про своє особисте життя, які були опубліковані таблоїдом. Також це допоможе йому уникнути зустрічних судових позовів.

Галк Гоган (справжнє ім’я - Террі Боллеа) за підтримки Пітера Тіля подав на Gawker до суду після того, як видання опублікувало секс-відео за участі Гогана.  Суд постановив, що сайт має виплатити реслеру компенсацію в розмірі 140 мільйонів доларів, та потім сторони домовились про виплату в 31 мільйон. Як наслідок, компанія подала заявку на банкрутство в 2016 році.

Згідно з судовими документами, юристи Gawker намагалися блокувати спроби Тіля викупити рештки активів сайту. Яку саме суму бізнесмен запропонував під час аукціону невідомо. Але за приблизними оцінками, нині Gawker коштує лише кілька мільйонів доларів.

Нещодавно компанія Walt Disney оголосила про покупку частини бізнесу 21st Century Fox за 52 мільярди доларів. Disney отримає мережу Nat Geo, азійського оператора Star TV, кіностудію Fox, частки в Sky та Hulu, а також регіональні спортивні мережі. Окрім того, компанія купує авторські права на персонажів Marvel, які належать Fox: франшизу «Люди Ікс», «Фантастичну четвірку», персонажа Дедпул.

comments powered by Disqus