Шахрай зумів виманити в Google та Facebook $100 мільйонів

The Guardian

Звинувачення у фішингу за допомогою електронної пошти було пред'явлено 48-річному громадянину Литви Еваладасу Рімасаускасу (Evaldas Rimasauskas), який протягом двох років видавав себе за тайванського виробника електроніки Quanta Computer і отримував грошові перекази за неіснуючі послуги, повідомляє The Guardian. Чоловікові були пред'явлені звинувачення в шахрайстві, відмиванні грошей і крадіжці особистих даних.

«Фішингові листи були відправлені співробітникам і агентам компаній-жертв, які регулярно проводили багатомільйонні транзакції з азіатською компанією», - заявили в Міністерстві юстиції США.

Представник компанії Google повідомив, що компанії вдалося повернути вкрадені шахраєм кошти. Компанія Facebook зуміла повернути більшу частину грошей і продовжує співпрацювати з правоохоронними органами в рамках розслідування.

Нагадаємо, MediaSapiens публікував поради від експерта про те, як розпізнавати шахрайські листи та про різноманітні типи двофакторної аутентифікації для надійнішого захисту акаунтів.

comments powered by Disqus