Пошуковик Google повідомив про вразливості в браузері Microsoft Edge

Wccftech

Компанія Google повідомила про знайдені вразливості до того, як Microsoft випустила оновлення, яке їх мало виправити, пише The Verge. Пошуковик знайшов вразливості в браузері ще в листопаді 2017 року й повідомив про них Microsoft. Однак, з того часу пройшло понад 90 днів, а вразливість так і не була виправлена.

Через неї зловмисники могли обходити захист браузера й залишати шкідливий код в пам’яті комп’ютерів. Google відкрила доступ до опису проблеми на сайті Chromium.

Як зазначає The Verge, компанії Google та Microsoft вже не вперше сперечаються через питання кібербезпеки. Раніше Microsoft розкритикувала Google через випуск оновлень для браузера Chrome: знайдені вразливості були виправлені в бета-версіях браузера, а в усіх інших вони залишалися невиправленими ще близько місяця. А в 2016 році Google публічно виклала  дані про помилки у Windows, давши Microsoft лише 10 днів на те, аби їх виправити. 

Компанія Microsoft в офіційній заяві пояснила, що проблема виявилася складнішою, ніж здавалося, й поки що складно сказати, коли саме вразливість, знайдена Google, буде виправлена.

Нагадаємо, в 2017 році Google виплатила $2,9 мільйона винагород за знайдені в її продуктах вразливості.  Більша частина суми припала на винагороди за виявлення «багів» у Google Chrome - $ 1,8 млн.

comments powered by Disqus