Екс-керівниця Yahoo звинуватила «російських агентів» у масових витоках даних компанії

CNNMoney

Вона також зазначила, що жодна компанія не захищена від таких загроз, цитує її слова Fortune. Марісса Майер розповіла, що у компанії Yahoo були запроваджені численні заходи безпеки, але «російські агенти», яких пізніше виявили співробітники ФБР, зуміли їх зламати.

«На жаль, хоча всі наші заходи допомагали Yahoo успішно захиститися від шквалу нападів як приватних, так і державних хакерів, російські агенти втручались у наші системи та вкрали дані наших користувачів. Як ми всі бачили, жодна компанія, приватна чи навіть державна установа не захищена від цих загроз», – сказала екс-глава Yahoo.

Компанія не знала про витік даних, який відбувся в 2013-2014 роках, поки не отримала інформацію про це від третьої сторони в 2016 році. Тоді Yahoo почала працювати з американським Міністерством юстиції та ФБР аби розібратися у причинах витоків. У вересні 2016 року Yahoo офіційно повідомила про витік 500 мільйонів паролів, вкрадених в кінці 2014 року. Видання TechCrunch оцінило подію, як «один із найсерйозніших витоків інформації на сьогоднішній день».

У березні американські прокурори звинуватили двох російських розвідників та двох хакерів у крадіжці акаунтів Yahoo. Слухання щодо Yahoo відбуваються паралельно з розслідуванням можливого втручання Кремля в президентські вибори у 2016 році. Водночас Росія спростовує будь-які підозри в цьому.

comments powered by Disqus