З Twitter звільнився віце-президент з розробок

web.if

Як повідомляє Fortune, розробник оголосив про своє звільнення ще минулого місяця, але прес-служба Twitter підтвердила цю інформацію лише тепер. Кріс Пінкхем відомий як один з творців інфраструктури хмарних платформ веб-сервісів Amazon Web Services. Згодом працював у Nimbula та Oracle. В Twitter інженер пропрацював два роки. У своєму LinkedIn профілі він вказав статус «безробітний».

«Twitter докладає багато зусиль для того, аби монетизувати свою багатомільярдну аудиторію користувачів, натомість компанія переживає відтік кадрів», - пише Fortune.

За останній рік з Twitter пішли чимало топ-менеджерів. Наприкінці 2016 року з компанії звільнилися одразу два топ-менеджери - технічний директор Адам Мессінджер та віце-президент з продуктів Джош МакФарленд. До них свої посади залишили п'ятеро інших керівників.

Минулого року Twitter виставили на продаж, але коли продати компанію так і не вдалося, керівництво оголосило про плани залучити більше користувачів через нову стратегію із залученням прямих відеотрансляцій.

comments powered by Disqus