WordPress закрив офіс, бо ніхто не приходив на роботу

Platforma

Про це пише Platforma.

Офіс Automattic знаходився на колишньому складі – це було приміщення з високими стелями площею близько 1400 квадратних метрів. Однак гарно реконструйований простір ніхто особливо не використовував. «Ми розміщуємося в цьому офісі шостий або сьомий рік, у нас непогані умови оренди, але ніхто толком сюди не приходить», – жалівся засновник компанії Метт Мулленвег в подкасті Stack Overflow.

На площі 1400 метрів кожен день працювали всього п'ять чоловік. Тобто на кожного припадало близько 300 квадратних метрів. Найчастіше люди збиралися в офісі тільки для роботи над спільними проектами і на вечірки. Тож керівництво вирішило, що розумніше буде взагалі відмовитись від офісу і зекономити на оренді.

Варто зауважити, що з 550 співробітників Automattic тільки 30 живуть в околицях офісу. Решта розкидані по 50 країнам. При цьому у підприємства є й інші офіси, в тому числі в штаті Мен і навіть в ПАР. 

Компанія відома тим, що завжди дозволяла працювати поза офісом і навіть прославилася завдяки незвичайній програмі заохочень. Так, наприклад, Automattic нараховує $250 на місяць тим, хто хоче працювати у коворкінгах. Також передбачаються бонуси, якщо працівник облаштувує офіс у себе вдома. А коли хтось працює зі «Старбакса», то компанія сплачує за каву. Крім того, Automattic відшкодовує витрати на перельоти, практично всі наради проводить в інтернеті, а багатьох співробітників наймає після онлайн-інтерв'ю без особистої зустрічі.

Раніше MediaSapiens писав про те, що корпорація Google збирається побудувати в Англії фантастичну штаб-квартиру. Як зазначає Bloomberg, площа будівлі перевищуватиме 93 тис. квадратних метрів, а довжина сягатиме понад 300 метрів. Дах планують прикрасити парком.

comments powered by Disqus