Uber звільнив близько 20 людей після розслідування про домагання

trends.skolkovo.ru

Компанія зазнала запеклої критики через ставлення до жінок на роботі, пише BBC.

Раніше колишня її працівниця Сьюзан Фаулер розповіла в блозі про сексуальні домагання і сексизм у компанії. Зокрема, вона звинуватила керівництво в ігноруванні скарг жінок на домагання.

Після скандальної публікації в Uber запустили два розслідування. Компанія поки не коментував інформацію про звільнення.

За даними Bloomberg, в ході розслідування найнята Uber юридична фірма Perkins Coie вивчила 215 скарг, включно зі звинуваченнями в домаганнях і дискримінації, і не вжила жодних дій щодо 100 з них.

Водночас, як пише агентство, деяких співробітників Uber в результаті розслідування звільнили. Серед них було і кілька керівників.

За останні місяці компанія постраждала від серії скандалів, включно зі звинуваченнями в жорсткій корпоративній культурі. Також компанія Alphabet, якою володіє Google, звинуватила Uber у крадіжці технології для автомобілів на автономному управлінні.

За цей час компанію залишили кілька топ-менеджерів.

У березні топ-менеджер Uber Джеф Джонс пішов у відставку. Однією з можливих причин звільнення може бути те, що компанія Uber вирішила найняти операційного директора, і цю посаду не запропонували Джефу Джонсу. Згодом цю версію офіційно підтвердив Тревіс Каланік (Travis Kalanick), гендиректор Uber. За даними видання Recode, звільнення Джеффа Джонса прямо пов'язане з останніми скандалами навколо Uber, в тому числі звинуваченнями в сексизмі і сексуальному домаганні на роботі. Президент компанії пішов у відставку всього через шість місяців після переходу з поста директора з маркетингу великого ритейлера Target.

В Uber по всьому світі працюють понад 12 тисяч людей. Близько 36% співробітників - жінки, свідчать власні дані компанії.

comments powered by Disqus